UWAGA- REKRUTACJA- 19.02 - 08.03 2024r.- Składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

Personel

Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią wykwalifikowani nauczyciele, posiadający wykształcenie wyższe.



Wszyscy wychowawcy cały czas doskonalą swoje wiadomości i umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach pedagogicznych, kursach, zespołach samokształceniowych oraz kształcąc się na studiach podyplomowych.



Nauczyciele współpracują ze specjalistami świadczącymi pomoc psychologiczno-pedagogiczną oraz z innymi instytucjami realizującymi podobne cele.



Wszystkie te działania prowadzone przez nauczycieli służą podnoszeniu poziomu działań opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych oraz wzbogaceniu ich warsztatu pracy, a tym samym uatrakcyjnieniu pobytu dzieci w przedszkolu.



Dyrektor przedszkola- mgr Barbara Socha



Zastępca Dyrektora- mgr Elwira Martyn





Grupa I (3 - latki)-pszczółki

Karina Lampkowska

 Elwira Martyn

Obsługa:
Mirela Bronk – Zdunowska
Ewa Trzoska



Grupa II (3 – latki)- żabki

Natalia Patocka

Anita Gaweł

 

Obsługa:
Danuta Jach

Katarzyna Pellowska



Grupa III (6 – latki)- mrówki

 Bożena Niemczyk

Anita Gaweł

Obsługa:
Maria Gostomska



Grupa IV (4,5 – latki)- sowy

 Katarzyna Cylwik

Anita Gaweł

Obsługa:
Jagoda Kaksztejn

Krystyna Kluk



Grupa V (5,6– latki)- zajączki

 Bożena Kosecka

Beata Ciecholińska

Obsługa:
Angelika Plichta

Justyna Felska



Grupa VI (4- latki)- motylki

 Sabina Las

Beata Ciecholińska

Obsługa:
Iwona Małecka

 

Grupa VII (3,4 - latki)- jeżyki

Beata Zimna

Martyna Jęczmień

Obsługa:
Justyna Wohlert

Natalia Rekowska



Grupa VIII (6 - latki)- biedronki

Iwona Piepiórka- Fiał

Magdalena Kamińska

Obsługa:
Anna Kunowska



Grupa IX (5- latki)- misie

Anna Koczy

Martyna Jęczmień

Obsługa:
Lucyna Dziemińska

Samanta Downar



Grupa X (4– latki)- wiewiórki

 Izabela Schoeneck

Beata Soroka

Obsługa:
Daria Krigel

 

Grupa XI (5 - latki)-myszki

Irena Troka

Jolanta Gendig

Obsługa:
Ewelina Sulewska

 

Grupa XII (4 - latki)-kreciki

Agnieszka Plutowska

Beata Soroka

Obsługa:
Dorota Wysiecka

 

Grupa XIII (6 - latki)-liski

Marta Batkowska

Magdalena Kamińska

Obsługa:

Alicja Rekowska

 

Grupa XIV (6 - latki)-sarenki

Alina Łabudzka

Beata Soroka

Obsługa:

Barbara Syldatk

 

 

 

Pomoc psychologiczno- pedagogiczna, zajęcia rewalidacyjne, społeczno- emocjonalne,

wyrównawcze oraz korekcyjno- kompensacyjne

Ewa Ciesielska

Iwona Piepiórka- Fiał

Magdalena Kamińska

 Małgorzata Konsik

Bożena Kosecka

Agnieszka Plutowska

 

pedagog specjalny:

 Małgorzata Konsik

 

psycholog:

Ewa Ciesielska

 

logopedia:

Elżbieta Drahim

 Małgorzata Konsik

 

język angielski:

 Sabina Las

 Irena Troka

 

religia:

Katarzyna Cylwik

Danuta Węsak

 

GODZINY KONSULTACJI Z DYREKTOREM:

PN 8.00 - 12.00

WT 8.00 - 12.00

ŚR 8.00 - 13.00

CZW 8.00 - 12.00

PT 8.00 - 12.00



GODZINY KONSULTACJI Z NAUCZYCIELKAMI:



dostępne na tablicach ogłoszeń















 



Data dodania: 2017-01-12 21:25:32
Data edycji: 2024-01-04 17:25:46
Ilość wyświetleń: 4158

Partnerzy

"(...) Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi"

J. Korczak
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej